Amsterdam Old Course dagkaarten 4 personen

Amsterdam Old Course stelt dagkaarten voor 4 personen beschikbaar voor een van Nederlands oudste golfbanen (9 holes). Amsterdam Old Course heeft een historische clubhuis en ligt vlakbij Amsterdam Centrum. Vroeger te midden van weilanden, nu is het een rustieke oase, aan de voet van de Amsterdam Arena.

De baan van Amsterdam Old Course uit 1935 is in de afgelopen jaren geheel gerestaureerd. Kom spelen op de vernieuwde 9-holes baan die heropend is op 15 september 2018. www.amsterdamoldcourse.nl

Waarde € 45,- per dagkaart

Bod

De veiling is gesloten.

Je kunt niet meer bieden op dit item.

Bod geschiedenis

Theo
2019-07-02
€ 190,-
Wouter Abbink
2019-07-01
€ 180,-
Vincent Zijlmans
2019-07-01
€ 175,-
Theo
2019-06-28
€ 150,-
mireille
2019-06-27
€ 25,-

In de veiling | Ook zo'n in een wijntje? Dan is de High Wine misschien iets voor jou?! Je gaat met twee personen ge… https://t.co/8wg2mxeMi4

In de veiling | Altijd al een potje willen golfen? Sla dan nu je slag! Bied mee en wie weet sta jij binnenkort met… https://t.co/1ZBnL5ps2T

In de veiling | Bierliefhebber? Dan is dit hét veilingitem voor jou. Je gaat met twee personen genieten van 6 versc… https://t.co/fQcpQMPOUv

In de veiling | Bierliefhebber? Dan is dit hét veilingitem voor jou. Je gaat met twee personen genieten van 6 versc… https://t.co/iev9Q5ao7S

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Let op, Swim for Tim maakt gebruikt van cookies. Door deze website te bezoeken ga je hiermee akkoord