Fotoshoot volledig naar jouw wens op locatie omgeving Twello

Fotoshoot volledig naar jouw wens op locatie omgeving Twello (Deventer, Apeldoorn)

Een fotoshoot volledig naar jouw wens i op een locatie in de omgeving Twello, hoe gaaf is dat? Yvette Rottink van Z!E Fotografie biedt een totaal shoot aan waarbij alle tijd is voor actie- en portretfoto. Denk aan foto’s wandelend door de natuur, met je spelende kinderen of huisdier. Zo krijg je foto’s waar mensen echt op staan zoals ze zijn. Van tevoren vindt een persoonlijk gesprek plaats zodat Yvette precies weet wat jouw wensen zijn. Kijk om een goed beeld te krijgen van Yvette’s foto’s eens op haar website (link naar: https://www.ziefotografie.nl/) of facebookpagina (link naar:  https://www.facebook.com/ZIEfotografie/ )

De totaalshoot heeft een waarde van € 175,- en vindt plaats op een locatie naar keuze in een straal van 20 km rondom Twello. Na de shoot ontvang je 5 ontwikkelde fotobestanden per mail en afgedrukt als vakprint 13 x 18 cm (meerdere opties mogelijk). Yvette kan ook zorgen voor ingelijste foto’s of uitvergrotingen. Nabestelling is mogelijk.

Startbod: € 50,-

Bod

De veiling is gesloten.

Je kunt niet meer bieden op dit item.

Bod geschiedenis

In de veiling | Ook zo'n in een wijntje? Dan is de High Wine misschien iets voor jou?! Je gaat met twee personen ge… https://t.co/8wg2mxeMi4

In de veiling | Altijd al een potje willen golfen? Sla dan nu je slag! Bied mee en wie weet sta jij binnenkort met… https://t.co/1ZBnL5ps2T

In de veiling | Bierliefhebber? Dan is dit hét veilingitem voor jou. Je gaat met twee personen genieten van 6 versc… https://t.co/fQcpQMPOUv

In de veiling | Bierliefhebber? Dan is dit hét veilingitem voor jou. Je gaat met twee personen genieten van 6 versc… https://t.co/iev9Q5ao7S

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Let op, Swim for Tim maakt gebruikt van cookies. Door deze website te bezoeken ga je hiermee akkoord