Verwenpakket met massage-, schoonheids- en pedicurebehandelingen twv € 295,-

GESLOTEN

Winnend bod: € 295,-

Soms moet je gewoon even wat tijd voor jezelf nemen en jezelf eens lekker verwennen. Dat kan met dit uitgebreide verwenpakket van Puur ik in  De Bilt, daar waar innerlijke en uiterlijke schoonheid elkaar ontmoeten. Puur Ik bestaat uit zes zelfstandigen die elk een deel van het pakket schenken.

Het pakket bestaat uit:

- Massage(therapie) sessie van anderhalf uur t.w.v. € 75,00 (massagepraktijk Bloesem)
- Schoonheidsspecialistebehandeling van een uur à € 51,00 (Puur by Eef)
- Schoonheidsspecialistenbehandeling van een uur à € 51,00 (Charel'sBeauty)
- Pedicurebehandeling (evt. Medisch) van 45 min t.w.v. € 38,00(Voetenweldaad)
- Etherische gezichtsolie van Chi t.w.v. 39,50 (schoonheidssalon Declic)
- Fles Yin Yang Olie t.w.v. € 40,- (Tam Healing Acupunctuur)

Bod geschiedenis

04-07-2018  € 295,-
27-06-2018  € 90,-
27-06-2018  € 80,-
26-06-2018   € 75,-

Onze kanjers | Vorig jaar organiseerde David al de Advieskeuze Ambassadors Ride om hiermee geld op te halen voor on… https://t.co/CbQ3uMcfO8

Onze kanjers | Margriet trapt mee! Ze heeft 1 doel: zoveel mogelijk geld ophalen voor ALS. En ze is al goed op weg!… https://t.co/n2diV97Ih6

Onze kanjers | Voor het 2e jaar op rij gaat deze topper de uitdaging aan. Weer of geen weer Monique gaat ervoor. He… https://t.co/qJbacLVI2V

Onze kanjers | Denis gaat maar liefst 2 x gaat hij de Mont Ventoux op! Een grote uitdaging maar hij gaat ervoor. AL… https://t.co/DDHSAWnTUO

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief