Verwenpakket met massage-, schoonheids- en pedicurebehandelingen twv € 295,-

GESLOTEN

Winnend bod: € 295,-

Soms moet je gewoon even wat tijd voor jezelf nemen en jezelf eens lekker verwennen. Dat kan met dit uitgebreide verwenpakket van Puur ik in  De Bilt, daar waar innerlijke en uiterlijke schoonheid elkaar ontmoeten. Puur Ik bestaat uit zes zelfstandigen die elk een deel van het pakket schenken.

Het pakket bestaat uit:

- Massage(therapie) sessie van anderhalf uur t.w.v. € 75,00 (massagepraktijk Bloesem)
- Schoonheidsspecialistebehandeling van een uur à € 51,00 (Puur by Eef)
- Schoonheidsspecialistenbehandeling van een uur à € 51,00 (Charel'sBeauty)
- Pedicurebehandeling (evt. Medisch) van 45 min t.w.v. € 38,00(Voetenweldaad)
- Etherische gezichtsolie van Chi t.w.v. 39,50 (schoonheidssalon Declic)
- Fles Yin Yang Olie t.w.v. € 40,- (Tam Healing Acupunctuur)

Bod geschiedenis

04-07-2018  € 295,-
27-06-2018  € 90,-
27-06-2018  € 80,-
26-06-2018   € 75,-

RT @ALSnederland: Spiertjes-op-een-chip geven eerste positieve resultaten maar meer onderzoek nodig https://t.co/TPFZadPlPW

Aanstaande zondag springt Mats weer de Amsterdamse grachten tijdens de @AmsterdamCitySw. Die verschrikkelijke ziek… https://t.co/keggJKy6NG

Zondag 9 september doet Kirsten weer mee aan de @AmsterdamCitySw en zwemt ze voor haar oom Tim. Steun deze kanjer h… https://t.co/7uhJw3NuHr

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief