Een week een 5-sterren chalet voor 8-10 personen in Oostenrijk

GESLOTEN

Winnend bod: € 3.200,-

Na de populariteit van dit item vorig jaar tijdens de veiling zijn we enorm blij dat we ook dit jaar dit superitem aan mogen bieden:

Reiteralm Dream is een 5-sterren chalet voor 8-10 personen direct aan de Reiteralm piste. De Reiteralm is onderdeel van het grootste skigebied van Oostenrijk; Ski Amadé met 760 km piste en 240 skiliften. Het chalet ligt op 1000 meter hoogte en op 15 autominuten van Schladming en 60 autominuten van Salzburg airport. Het chalet is in 2016 gebouwd en is het mooist gelegen chalet van een groep van 12 chalets op een unieke locatie tussen twee ski-pistes in. Direct vanuit huis ski je de piste op. Het chalet is voorzien van alle mogelijke luxe.

Op de begane grond tref je twee 2-persoons slaapkamers aan met eigen douche en toilet. Daarnaast nog twee 3-persoonskamers. Bovendien is er zeer ruime wellness ruimte met 3-persoons bubbelbad, een dubbele douche, dubbele wastafel en infra rood sauna. Op de bovenverdieping is de grote woonkamer met open keuken en een schitterend uitzicht op de piste en het dal van Schladming. De woonkamer is voorzien van een grote eettafel voor 12 personen en twee grote zithoeken, waarvan 1 zithoek is om te vormen tot een weldadig twee persoons bed. De keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Aan het chalet is een hotelservice verbonden en daarom voorzien van schoon en voldoende bedden- en linnengoed bij aankomst.

Het chalet is voor de veiling van SwimforTim te boeken voor een week buiten de schoolvakanties om. De waarde van een weekverblijf in dit prachtige chalet op een wonderschone locatie ligt rond de € 2.000,-. Startbod € 500,-.

Let op: Vanaf maandag 2 juli 12.00 uur kun je niet meer via de website op dit item bieden. Wel kun je die avond vanaf ongeveer 19.35 uur via Facebook meebieden op dit item tijdens de live veiling op het Swim for Tim diner. Hou dus onze Facebookpagina in de gaten!

Bod geschiedenis

02-07-2018 € 3.200,-
27-06-2018 € 550,-
Startbod  € 500,-

Swim4Tim
De Swim for Tim veiling gaat bijna sluiten! Je hebt nog tot vandaag, vrijdag 13 juli, 17:00 uur om een bod uit te b… https://t.co/rT0lEMzL4B
Swim4Tim
Laatste veilingweek! #Voetballiefhebbers opgelet! Wil jij op 16 september naar #Feyenoord - #AZ? Bied mee! Jij hebt… https://t.co/hhryicytlD
Swim4Tim
Laatste veilingweek! VIP-Arrangement voor 2 personen voor het #ABNAMRO World #Tennis Tournament 2019 (11 tot 17 feb… https://t.co/pi2sI3rhZo
Swim4Tim
Laatste veilingweek! 2 nachten verblijf in een camper op Camperplaats Vechtdal (@JannyDekens) waar je een privé sau… https://t.co/VzSLExoad3

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief