Een week een 5-sterren chalet voor 8-10 personen in Oostenrijk

GESLOTEN

Winnend bod: € 4.100,-

Reiteralm Dream is een 5-sterren chalet voor 8-10 personen direct aan de Reiteralm piste. De Reiteralm is onderdeel van het grootste skigebied van Oostenrijk; Ski Amadé met 760 km piste en 240 skiliften. Het chalet ligt op 1000 meter hoogte en op 15 autominuten van Schladming en 60 autominuten van Salzburg airport. Het chalet is in 2016 gebouwd en is het mooist gelegen chalet van een groep van 12 chalets op een unieke locatie tussen twee ski-pistes in. Direct vanuit huis ski je de piste op. Het chalet is voorzien van alle mogelijke luxe.

Op de begane grond tref je twee 2-persoons slaapkamers aan met eigen douche en toilet. Daarnaast nog twee 3-persoonskamers. Bovendien is er zeer ruime wellness ruimte met 3-persoons bubbelbad, een dubbele douche, dubbele wastafel en infra rood sauna. Op de bovenverdieping is de grote woonkamer met open keuken en een schitterend uitzicht op de piste en het dal van Schladming. De woonkamer is voorzien van een grote eettafel voor 12 personen en twee grote zithoeken, waarvan 1 zithoek is om te vormen tot een weldadig twee persoons bed. De keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Aan het chalet is een hotelservice verbonden en daarom voorzien van schoon en voldoende bedden- en linnengoed bij aankomst.

Het chalet is voor de veiling van SwimforTim te boeken voor een week buiten de schoolvakanties om. De waarde van een weekverblijf in dit prachtige chalet op een wonderschone locatie ligt rond de € 2.000,-. Startbod € 500,-.

Let op: Vanaf maandag 3 juli 12.00 uur kun je niet meer via de website op dit item bieden. Wel kun je die avond vanaf 19.20 uur via Facebook meebieden op dit item tijdens de live veiling op het Swim for Tim diner.

Bod geschiedenis

3-7-2017 € 4.100,-
26-6-2017 € 1.100,-
19-6-2017 € 1.050,-
15-6-2017 € 1.000,-
14-6-2017 € 950,-
14-6-2017 € 900,-
14-6-2017 € 800,-
14-6-2017 € 750,-
14-6-2017 € 700,-
14-6-2017 € 650,-
13-6-2017 € 600,-
13-6-2017 € 525,-
13-6-2017 € 500,-
Startbod  € 500,-

Swim4Tim
De Klim for Tim teamdag was een succes! Na het fietsen en wandelen stond deze heerlijke lunch klaar. Wat een toptea… https://t.co/za7py59023
Swim4Tim
Deze waaghals is een mooie reis aan het maken maar zelfs op vakantie moet er getraind worden voor de @TourduALS! Ni… https://t.co/LlP87i5WRM
Swim4Tim
Swim4Tim
Onze kanjers | Amber 'beklimt' 31 mei de Mont Ventoux samen met haar moeder en de teamleden van Klim for Tim. ALS m… https://t.co/n9KmbX6jBr

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief