Workshop Business Penmanship voor 10 personen

Hoe is jouw handschrift? Wanneer was de laatste keer dat je 'in het netjes' een A4'tje met de hand volschreef? Zou je het nog kunnen? Nog niet zo lang geleden was een goed handschrift een voorwaarde voor een carrière in het bedrijfsleven. In de tijd van de kroontjespen ontstond in Amerika het zogenaamde Business Handwriting schrift, met een prachtige vloeiende lijn, en een speciale techniek voor langdurig schrijven zonder kramp. In een all-inclusive workshop voor tien personen leert Alexander van den Bosch (Instagram @atvandenbosch) je in één dag alles over deze tijd, dit schrift, en deze techniek. En natuurlijk ga je lekker veel zelf aan de slag met kroontjespen en echte Akkerman inkt! Dat is weer eens iets anders dan de standaard teambuilding sessies.

De workshop ter waarde van € 750,- duurt een kleine dag en is inclusief materiaal, lunch, koffie en thee.

Bod

Naam(*)
Vul uw naam in

E-mail(*)
Vul uw e-mail in

Bod(*)
Vul een bedrag in

Bieden

Bod geschiedenis

Swim4Tim
De Klim for Tim teamdag was een succes! Na het fietsen en wandelen stond deze heerlijke lunch klaar. Wat een toptea… https://t.co/za7py59023
Swim4Tim
Deze waaghals is een mooie reis aan het maken maar zelfs op vakantie moet er getraind worden voor de @TourduALS! Ni… https://t.co/LlP87i5WRM
Swim4Tim
Swim4Tim
Onze kanjers | Amber 'beklimt' 31 mei de Mont Ventoux samen met haar moeder en de teamleden van Klim for Tim. ALS m… https://t.co/n9KmbX6jBr

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief