Workshop Business Penmanship voor 10 personen

Hoe is jouw handschrift? Wanneer was de laatste keer dat je 'in het netjes' een A4'tje met de hand volschreef? Zou je het nog kunnen? Nog niet zo lang geleden was een goed handschrift een voorwaarde voor een carrière in het bedrijfsleven. In de tijd van de kroontjespen ontstond in Amerika het zogenaamde Business Handwriting schrift, met een prachtige vloeiende lijn, en een speciale techniek voor langdurig schrijven zonder kramp. In een all-inclusive workshop voor tien personen leert Alexander van den Bosch (Instagram @atvandenbosch) je in één dag alles over deze tijd, dit schrift, en deze techniek. En natuurlijk ga je lekker veel zelf aan de slag met kroontjespen en echte Akkerman inkt! Dat is weer eens iets anders dan de standaard teambuilding sessies.

De workshop ter waarde van € 750,- duurt een kleine dag en is inclusief materiaal, lunch, koffie en thee.

Bod

Naam(*)
Vul uw naam in

E-mail(*)
Vul uw e-mail in

Bod(*)
Vul een bedrag in

Bieden

Bod geschiedenis

Swim4Tim
RT @Anneschrijft: Vanmiddag een bijzondere dag in het @ALS_Centrum; een kijkje achter de schermen. Besef je weer waarom de actie @Swim4Tim
Swim4Tim
@gerardekdom Heel gaaf, gefeliciteerd! 💫
Swim4Tim
Wat goed om dit te zien Loek 💪🏼 Wie steunt team Klim for Tim? https://t.co/0FZXXlyInX

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief